G
LK
N
OVINKY
A
KCIE
Č
LENOVIA
D
ISKUSIA
G
ALÉRIA
T
AKÍ SME BOLI
G
ELO
index
»
diskusia
Vlado Linek
© 2026
glk@glk.sk
11.06.2026
KOMENTÁR K ČLÁNKU
REAKCIA
Autor:
Email:
Téma: *
Text: *
Vraj sme si zaplatili len osadenie lan a rebrikov, tak na demontaz sa vykaslali. Treba si ale pred vyletom zistit, ci oblast nenavstivili nasi opaleni spoluobcania a zelezo neskoncilo v miestnom srote...
1x3= *
325676