GLK    NOVINKY    AKCIE    ČLENOVIA    DISKUSIA    GALÉRIA    TAKÍ SME BOLI    GELO  
  index » akcie   Vlado Linek © 2022 glk@glk.sk 10.12.2022  
AKCIE
SLNEČNÉ FOTOMONTÁŽE
05.01.2013 14:00 | 7705x | komentár: 0x

Motto výletu: Keď tie inkriminované fotky zverejníte, vyhlásim, že ide o fotomontáž. To mi uverí každý! (Simona)
Termín: 24. 11. 2012
Účastníci: Peter, Juraj, Paľo, Simona

Je možné v novembri zopakovať lezenie na horúcom slnku, kúsok od domovskej Bratislavy, kde sa už asi dvadsiaty deň opakuje stále to isté? Hmla, sychravo, vlhká zima lezúca pod kožu?
Paľo vyhlásil, že môže a tentoraz bude z víkendových dní najlepšia sobota. Psie počasie na mieste ranného zrazu na pumpe OMV pri bratislavskej Botanickej záhrade neveštilo nič také. Dokonca nás hmla a zima sprevádzala až na náhornú rovinu Hohe Wandu, Petrov Citroen hlásil chvíľami aj mínusové teploty a vyzeralo to na otočku domov. Paľo bol však nezlomný, dokonca aj pešia časť cesty k Naglplatte nám tentoraz ubehla rýchlo a pod stenou naozaj padali teplotne rekordy aj tričká.
Peter s Jurajom nešli tentoraz ďaleko, zostali na kraji platne pri jaskyni (o tú sa mimochodom striedavo delia lezci s kamzíkmi domácimi), lebo práve nad tou dierou si vybral Peter osmičkové prásky. Napriek zvyšovaniu obťažnosti sa tentoraz liezlo lepšie, boli sme už jednoducho v poznanom teréne. Teplo nás napokon neopustilo ani po západe slnka, vyhodnotenie krásneho lezeckého dňa sme dali pri horúcom krbe v hostinci Kleine Kanzel.

Juraj Pucher




KOMENTÁR K ČLÁNKU

SLNEČNÉ FOTOMONTÁŽE [5. 1. 2013 14:03:50] - reagovať


200416